26 Listopada 2014
Login: Hasło: Załóż konto
Autor: PS Dodany: 11.04.2012 14:35 Odsłon: 1992
Terminarz spotkań seniorów i młodzieży (14-15.04.12) aktual
Terminarz spotkań seniorów i młodzieży (14-15.04.12) aktual
Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej otrzymał terminy niemal wszystkich spotkań seniorskich i młodzieżowych na najbliższy weekend. Poniżej terminy rozgrywek od IV ligi seniorów do młodzików.
IV LIGA

14 kwietnia, sobota
10.00 - Puszcza Hajnówka - Hetman Tykocin
14.00 - Włókniarz Białystok - Hetman Białystok
15.00 - Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
16.00 - Promień Mońki - Sparta Augustów
16.00 - Cresovia Siemiatycze - Znicz Suraż
15 kwietnia, niedziela
16.00 - MKS Mielnik - Wissa Szczuczyn
26 kwietnia
16.00 - Perspektywa ŁKS 1926 II Łomża - LZS Narewka
Ruch Wysokie Mazowieckie - Gryf Gródek 3:0 vo.
KS Michałowo - pauzuje.


KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW

14 kwietnia, sobota
13.00 - Piast Białystok - Magnat Juchnowiec
15.00 - Sokół II Sokółka - Pomorzanka Sejny
15.00 - Sudovia Szudziałowo - Narew Choroszcz
15.00 - Rudnia Zabłudów - KS Sokoły
16.00 - Gieret Giby - Korona Dobrzyniewo
16.00 - Forty Piątnica - Kolejarz Czeremcha
15 kwietnia, niedziela
14.00 - Polonia Raczki - Krypnianka Krypno
15.00 - Orlęta Czyżew - KS Wasilków


A KLASA

14 kwietnia, sobota
10.00 - Podlasiak Knyszyn - Orkan Poświętne
14.00 - GKS Stawiski - Iskra Narew
14.00 - Biebrza Goniądz - KS UM Krynki
15.00 - Tur II Bielsk Podlaski - OSiR Wigry II Suwałki
15 kwietnia, niedziela
14.00 - BKS Jagiellonia Białystok - Pionier Brańsk (w Brańsku)
14.00 - Rospuda Filipów - Skra Wizna
15.00 - Victoria Jedwabne - Konar Kora Korycin
15.00 - KS Miastkowo - KS Śniadowo (w Łomży)

B KLASA

GRUPA 1

14 kwietnia, sobota
16.00 - Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Husaria Łapy (w Hajnówce)
15 kwietnia, niedziela
14.00 - GKP Orla - Iskra Wyszki
16.00 - COKiS Ciechanowiec - Orzeł Kleszczele
Bocian Boćki - MKS II Mielnik 3:0 vo.
KS Berezowo - KS Uhowo 3:0 vo.

GRUPA 2

14 kwietnia, sobota
17.00 - Czarni Gródek - Grab Janówka
15 kwietnia, niedziela
13.00 - KS Studzianki - Pogranicze Kuźnica Białostocka
Jasion Jasionówka - Supraślanka Supraśl
Promil Białystok - pauzuje.
Hydrobud Krynickie - pauzuje.

JUNIORZY STARSI

14 kwietnia, sobota
16.00 - Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok SSA
15 kwietnia, niedziela
10.00 - Hetman Białystok - Forty Piątnica
Piast Białystok - Skra Wizna 3:0 vo.
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 0:3 vo.
Jagiellonia Białystok SSA - Orzeł Kolno 3:0 vo.
Hetman Tykocin - pauzuje.

JUNIORZY MŁODSI

LIGA WOJEWÓDZKA

14 kwietnia, sobota
11.00 - ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów
13.00 - Rudnia Zabłudów - MOSiR Bielsk Podlaski
16.00 - Jagiellonia Białystok SSA - Orzeł Kolno
15 kwietnia, niedziela
12.30 - Hetman Białystok - OSiR Wigry Suwałki
13.00 - MOSiR Grajewo - MOSP Jagiellonia Białystok
13.30 - Piast Białystok - Włókniarz Białystok

GRUPA 1

14 kwietnia, sobota
11.00 - KS Michałowo - MOSiR Siemiatycze
12.30 - Puszcza Hajnówka - MOSiR Mońki
17.00 - Krypnianka Krypno - MOSP Jagiellonia II Białystok
17.00 - Sparta 1951 Szepietowo - Iskra Narew
15 kwietnia, niedziela
15.00 - Ruch Wysokie Mazowieckie - Supraślanka Supraśl
Gryf Gródek - Kolejarz Czeremcha 3:0 vo.

GRUPA 2

14 kwietnia, sobota
10.00 - Sparta Augustów - Dąb Dąbrowa Białostocka
15 kwietnia, niedziela
12.00 - Rospuda Filipów - Sokół Sokółka
12.00 - Polonia Raczki - KS Śniadowo
12.00 - Perspektywa Łomża - Włókniarz II Białystok
13.00 - Pomorzanka Sejny - ŁKS 1926 II Łomża
14.00 - Pogoń Łapy - Skra Czarna Białostocka

TRAMPKARZE

GRUPA 1

14 kwietnia, sobota
10.00 - MOSP Jagiellonia Białystok - ŁKS 1926 Łomża
10.00 - BSP Jagiellonia Białystok - Puszcza OSiR Hajnówka
10.00 - MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia II Białystok
10.30 - Sokół Sokółka - OSiR Wigry Suwałki
13.00 - Hetman Białystok - Sparta Augustów
15 kwietnia, niedziela
12.00 - Skra Czarna Białostocka - Olimpia Zambrów

GRUPA 2

14 kwietnia, sobota
15.00 - Skra Wizna - Perspektywa Łomża
17.30 - Włókniarz II Białystok - Orzeł Kolno
15 kwietnia, niedziela
11.00 - OSiR Wigry II Suwałki - Victoria Jedwabne
11.00 - MOSiR Grajewo - GKS Stawiski
12.00 - MOSiR Mońki - Forty Piątnica
13.00 - Ruch Wysokie Mazowieckie - Hetman II Białystok

GRUPA 3

14 kwietnia, sobota
12.30 - Sudovia Szudziałowo - MKS Mielnik
13.00 - LZS Narewka - KS UM Krynki
16.00 - Piast Białystok - KS Wasilków
15 kwietnia, niedziela
12.30 - Orlęta Czyżew - KS Sokoły
13.45 - COKiS Ciechanowiec - Magnat Juchnowiec
15.00 - Orzeł Bobola Siemiatycze - Włókniarz Białystok
MOSiR Siemiatycze - pauzuje.

MŁODZICY

GRUPA 1

14 kwietnia, sobota
11.30 - Hetman Białystok - Sparta Augustów
12.00 - MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia Białystok
12.00 - Sokół Sokółka - OSiR Wigry Suwałki
12.00 - MOSP Jagiellonia Białystok - ŁKS 1926 Łomża
12.00 - BSP Jagiellonia - Puszcza Hajnówka
15 kwietnia, niedziela
10.00 - Skra Czarna Białostocka - Olimpia Zambrów

GRUPA 2

15 kwietnia, niedziela
11.00 - Ruch Wysokie Mazowieckie - Wissa Szczuczyn
12.00 - COKiS Ciechanowiec - MOSiR Siemiatycze
12.00 - KS Śniadowo - Narew Choroszcz
Podlaski Związek Piłki Nożnej
Przędzalniana 8
15-688 Białystok
tel/fax: (085) 654 52 81
lub 664 85 90
SBR Bank w Białymstoku
67 8769 0002 0391 2016 2000 0010
NIP: 542-24-37-638
e-mail: podlaski@zpn.pl
podlaskisport.pl
kajasport.pl
http://www.pkomp.net
http://www.podlaskifutbol.pl
http://www.socatots.pl